fbpx
Keelesuunad
Menüü

Tallinna Tehnikaülikool

tõlgitud

Pöördusime Toimetaja tõlkebüroosse ja küsisime hinnapakkumust, kuna oli vaja kvaliteetseid ja õigekeelseid tõlkeid. Tõlkeid vajasime meie rahvusvahelise Erasmuse projekti tarvis. Kohe alguses meeldis, et saime vastuse kiiresti ja pakutud hind tundus asjakohasem kui teistel, kellelt pakkumisi küsisime. Valminud tõlge oli tehtud korralikult ning arvesse oli võetud kõiki meie soove ja märkusi. Hea näitena võib mainida, et algupärane kujundus oli alles jäetud ning selle eest lisaraha ei küsitud. Tõlgitud tekst oli väga hästi kohandatud sihtrühmale – eesti keelt kõnelevale elanikkonnale. Ehk siis tegu ei olnud lihtsalt tõlkega, vaid ikkagi toimetatud, lugejale arusaadava tõlkega. Eraldi tooksime välja tellimuse täitmise kiiruse. Hoolimata sellest, et teksti maht oli suur, sai töö valmis kahe nädala jooksul, nagu olime kokku leppinud. Arvestades esialgset ajalist piirangut, töö mahtu ja saadud tulemust, võime öelda, et teenus on kvaliteetne. Lõpetuseks kiidame ka seda, et igale e-kirjale saime väga kiire ja põhjaliku vastuse.

Jekaterina Tšukrejeva, Tallinna Tehnikaülikool, Innospark

Märksõnad:

Aitame sul välisturule siseneda

Tõlgime tekstid ja koostame võõrkeelsed infomaterjalid välisturule sisenemiseks.

Head tõlked viivad sinu äri uuele tasemele

Tutvu klientide tagasisidega

Otsisime tõlkebürood, et enda e-pood soome keelde tõlkida ja sõelal oli päris mitu valikut. Valisime lõpuks Toimetaja tõlkebüroo ja võin öelda, et oleme siiani selle otsusega äärmiselt rahule jäänud. E-poe tõlge oli küllaltki mahukas, seega leidsime iga natukese aja tagant siit-sealt tekstijuppe, mida olime unustanud tõlkesse saata. Tänu Toimetaja tõlkebüroo vastutulelikkusele saime aga alati töö väga kiirelt tehtud ning kogu e-poe tõlkeprotsess sujus kiiremini, kui olime algselt osanud oodata...

Punktid.ee

Korraldame suurüritust Tallinn Truck Show ning selle raames tellisime Toimetajalt pressiteate koostamise, pressiteate toimetamise ja pressiteate levitamise teenuse ning mõned tõlked. Jäime absoluutselt Toimetaja tõlkebüroo professionaalse suhtumise, kiiruse ja töö efektiivsusega rahule. Meie pressiteadet kajastati tänu Toimetaja heale tööle põhimõtteliselt kõigis eesti- ja venekeelsetes meediaportaalides. Soovitame 100%!

Forest Steel

Täname teid väga koostöö eest! Siiani on kõik tõlketööd tehtud professionaalselt, tõlkijad on pädevad ning tõlgitud tekstid, mis on tehnilised ja rasked, on mõistetavad ja korrektsed. Tõlkijad töötavad kiiresti ja peavad tähtaegadest kinni, mis on meile väga oluline. Klienditeenindus on professionaalne ja usaldusväärne. Ka hinnad on konkurentsivõimelised. Oleme teenusega väga rahul ja loodame seda meeldivat koostööd jätkata.

Icopal

SAADA MEILE PÄRING!

Lisa ka oma e-posti aadress ja failid ning saada päring. Ootame.