Infograafikud

USA turg

Eksport USA-sse on paljude ettevõtete unistus. USA eksporditurg on paljutõotav ja mitmekesine. USA turule sisenedes saavutavad õigesti tegutsedes edu nii suured kui ka väikesed ettevõtted, samuti e-poed ja online-teenuste pakkujad. Et USA turul kõneldakse inglise keelt, teenivad USA-sse sisenemiseks loodud ingliskeelsed ekspordimaterjalid ärile kasumit ka kõikides teistes riikides, kus inglise keelt räägitakse, näiteks AustraaliasUus-Meremaal ja Suurbritannias. Ladusad ja täpsed inglise keele tõlked saad loomulikult meilt, Toimetaja tõlkebüroost.

eksport USA

Hiina turg

Eksport Hiinasse – kõikide võimaluste maale – võib tuua suurepärased äritulemused. Hiina turg on suur, hiinlasi on palju ja seal leidub igale tootele või teenusele tänulik tarbija. Hiina majandus on maailma suurim. Ent Hiina on ka omapärase ärikultuuri ja keeruliste mängureeglitega turg, kus edu saavutada on tõeline väljakutse. Toimetaja tõlkebüroo pakub Hiinasse eksportivatele ettevõtetele kvaliteetset tõlketeenust.

hiina-eksport

Saksa turg

Eksport Saksamaale on lihtsamast lihtsam. Sakslaste majandus on tugev ja ärikultuur viisakas. Saksa majandus on maailmas suuruselt kolmas. See teeb Saksamaast atraktiivse ekspordipartneri. Toimetaja tõlkebüroo pakub eksportivatele ettevõtetele tõlkeid saksa keelde ja saksa keelest.

saksa-eksport

Soome turg

Soome on Rootsi ja Norra kõrval ahvatlev eksporditurg. Stabiilse majanduse, kõrge elatustaseme ja soodsa geograafilise asukoha tõttu on Soome turule sisenemine paljudele suurepärane võimalus. Suurimad Soome impordipartnerid on Saksamaa, Rootsi, USA, Holland ja Venemaa. Toimetaja tõlkebüroo pakub soome keele tõlkeidsoomekeelset sisuloomet, keeletoimetamist ja soomekeelsete kodulehtede tõlkimist.

eksport soome

Rootsi turg

Rootsi on Norra ja Soome kõrval atraktiivne eksporditurg. Rootsi tugev majandus, inimeste hea elujärg ja soodne asukoht on põhjused, miks toodete ja teenuste eksport Rootsi õlitatult sujub. Toimetaja tõlkebüroo on abiks kõikide rootsikeelsete tekstide ja tõlgetega!

eksport-rootsi

Norra turg

Eksport Norrasse viib  teie äri uuele tasemele. Norra on – Soome ja Rootsi kõrval – paljutõotav eksporditurg. Norra elatustase on kõrge, majandus tugev ja ärikultuur viisakas. Toimetaja tõlkebüroo pakub Norra turule sisenejatele tõlketeenusttekstide koostamist ja toimetamisteenust, mis aitavad ettevõttel Norras edu saavutada.

eksport norrasse

Loe meie blogi

Toimetaja blogi kirjutavad meie pühendunud tõlkijad, sõnavõlurid ja toimetajad

Aitame sul välisturule siseneda

Tõlgime tekstid ja koostame võõrkeelsed infomaterjalid välisturule sisenemiseks.

Usalda oma tõlge meie kätesse. Tõlgime kiiresti ja täpselt.

SAADA MEILE PÄRING!

Lisa ka oma e-posti aadress ja failid ning saada päring. Ootame.