fbpx
Keelesuunad
Menüü

Toimetaja tööpakkumine

Toimetaja tõlkebüroo tuumik soovib keelemaailmas midagi erakordset korda saata. Anname iga päev endast parima, et klientide ootusi ületada. Meie põhiteenused – tõlkimine ja keeletoimetamine – sünnivad professionaalsete lingvistide pühendunud töö, nutika tehnoloogia ja asjatundliku klienditeeninduse sünergias.

Toimetaja tööpakkumine

Toimetaja tööpakkumine: liitu Toimetaja tõlkebürooga

Töötame koos kõige paremate tõlkijatega ja soovime, et meie meeskonnaga liituks järjest rohkem häid tõlkijaid ja toimetajaid. Anname endast parima, et ka tõlkijatel oleks hea meiega koostööd teha. Otsime tähelepanelikku, kiiret ja sõbralikku

 

KEELETOIMETAJAT

Ootused kandidaadile
• eriharidus (eesti ja soome-ugri keeleteadus, referent-toimetaja või keeletoimetaja)
• keeletoimetamise kogemus
• tööle pühendumus
• täpsus ja kohusetunne
• hea kirjalik suhtlemisoskus

Kasuks tuleb
• mõne võõrkeele oskus

Omalt poolt pakume
• kaugtöövõimalust
• võimalust töötada meie Tallinna või Tartu kontoris
• arenemis- ja enesetäiendamisvõimalusi
• toetavat meeskonda

Kandideerimiseks saada palun oma elulookirjeldus ja palgasoov aadressile cv@toimetaja.eu.

Ootame ka tõlkijate ja tekstikirjutajate sooviavaldusi.

Aitame sul välisturule siseneda

Tõlgime tekstid ja koostame võõrkeelsed infomaterjalid välisturule sisenemiseks.

Head tõlked viivad sinu äri uuele tasemele

Tutvu klientide tagasisidega

Otsisime tõlkebürood, et enda e-pood soome keelde tõlkida ja sõelal oli päris mitu valikut. Valisime lõpuks Toimetaja tõlkebüroo ja võin öelda, et oleme siiani selle otsusega äärmiselt rahule jäänud. E-poe tõlge oli küllaltki mahukas, seega leidsime iga natukese aja tagant siit-sealt tekstijuppe, mida olime unustanud tõlkesse saata. Tänu Toimetaja tõlkebüroo vastutulelikkusele saime aga alati töö väga kiirelt tehtud ning kogu e-poe tõlkeprotsess sujus kiiremini, kui olime algselt osanud oodata...

Punktid.ee

Korraldame suurüritust Tallinn Truck Show ning selle raames tellisime Toimetajalt pressiteate koostamise, pressiteate toimetamise ja pressiteate levitamise teenuse ning mõned tõlked. Jäime absoluutselt Toimetaja tõlkebüroo professionaalse suhtumise, kiiruse ja töö efektiivsusega rahule. Meie pressiteadet kajastati tänu Toimetaja heale tööle põhimõtteliselt kõigis eesti- ja venekeelsetes meediaportaalides. Soovitame 100%!

Forest Steel

Täname teid väga koostöö eest! Siiani on kõik tõlketööd tehtud professionaalselt, tõlkijad on pädevad ning tõlgitud tekstid, mis on tehnilised ja rasked, on mõistetavad ja korrektsed. Tõlkijad töötavad kiiresti ja peavad tähtaegadest kinni, mis on meile väga oluline. Klienditeenindus on professionaalne ja usaldusväärne. Ka hinnad on konkurentsivõimelised. Oleme teenusega väga rahul ja loodame seda meeldivat koostööd jätkata.

Icopal

SAADA MEILE PÄRING!

Lisa ka oma e-posti aadress ja failid ning saada päring. Ootame.