fbpx
Keelesuunad
Menüü

Lõputöö toimetamine

Lõputöö toimetamine

Lõputöö kirjutamine on oluline samm, mis paneb punkti tudengi aastatepikkustele õpingutele. Lõputöö toimetamine annab valminud tööle viimase lihvi ja tagab, et vaevaga välja teenitud hinne ei jää kirjaliku eneseväljendusoskuse taha. Kui Sul on aega ja oskusi, tee oma lõputööle keelekorrektuur ise. Kui aga aega või oskusi napib, telli lõputöö keeleline toimetamine professionaalselt keeletoimetajalt. Pakume lõputööde toimetamist eesti, vene, inglise ja soome keeles. Toimetaja tõlkebüroo pakub eraklientidele lõputöö keeletoimetamist mõistliku hinnaga.

Lõputöö keeleline toimetamine: mida teenus sisaldab?

Sinu bakalaureuse-, magistri- või doktoritöö toimetab professionaalne keeletoimetaja. Bakalaureusetöö toimetamine võtab aega keskmiselt ühe nädala ja magistritöö toimetamine kaks nädalat. Keeletoimetaja vaatab, et Sinu diplomitöö oleks

 • keeleliselt korrektne (kirjavahemärgid, kokku- ja lahkukirjutamine jne);
 • arusaadavate lausetega (sellega on mõnikord päris palju tegemist);
 • kirjakeele reeglitele vastava ja lõputööle sobiliku stiiliga.

Lõputöö toimetamise teenus ei sisalda diplomitöö sisulist kontrollimist. Maini enne tellimuse esitamist eraldi, kui soovid, et toimetaja kontrolliks lõputöö

 • viidete õigsust (et viited klapiksid kirjanduse loetelus toodud infoga);
 • vormistust;
 • kasutatud kirjanduse loetelu.

Sel juhul tuleb arvestada, et lõputöö korrektuur võib aega võtta rohkem. Vormistuse kontrollimiseks saada koos lõputööga meile ka oma õppeasutuse kirjalike tööde vormistamise juhend, sest erinevates koolides on erinevad vormistusreeglid.

Kuidas tellida lõputöö toimetamine?

tõlkimine

Mina olen projektijuht Gerda. Diplomitöö toimetamise tellimiseks saada mulle e-kiri järgmise infoga:

👉 kui võimalik, saada oma lõputöö või nii palju, kui sellest hetkel valmis on;

👉 kirjuta, milline on töö eeldatav maht (lehekülgede või sõnade arv);

👉 lisa kindlasti lõputöö keelekorrektuuri tähtaeg.

Seejärel saadan Sulle hinnapakkumise.

Lõputöö toimetamine kindlustab, et hea hinne ei jää kirjavigade tõttu saamata
Päring

Lõputöö toimetamine Toimetaja tõlkebüroos

 

Põhjusi, miks tellida lõputöö toimetamine Toimetaja tõlkebüroost, on palju.

👉 Meiega on meeldiv suhelda.

👉 Püüame leida Sinu jaoks parima lahenduse.

👉 Vastame kirjadele kiiresti.

 

Siin on aga must valgel kolm kõige olulisemat põhjust, miks tellida lõputöö keelekorrektuur just meilt.

👇

Usaldusväärne

1. Usaldusväärne toimetusteenus

Lõputöö toimetab professionaalne keeletoimetaja, kes tegeleb iga päev keeletoimetamisega ning on toimetanud arvukalt bakalaureuse- ja magistritaseme lõputöid. Kvaliteetse teenuse kasutamine annab kindluse, et hea hinne ei jää kirjavigade või raskesti mõistetavate lausete taha. Loe lisa keeletoimetamise kohta.

Mugav ja kiire

2. Mugav ja kiire tööprotsess

Vastame kirjadele kiiresti ja teostame töö mõistliku tähtaja jooksul. Teeme koostööd paljude toimetajatega, et pakkuda kiireid tähtaegu ka lõputööde kõrgperioodil. Kooli lõpetamist planeerides tasub siiski arvestada, et tudengitöö toimetamine nõuab süvenemist ja keeletoimetajal kulub bakalaureusetöö toimetamisele üks nädal ja magistritöö toimetamisele kuni kaks nädalat.

Mõistlikud hinnad

3. Mõistlikud hinnad

Kirjaliku töö toimetamine on aega, süvenemist ja erialateadmisi nõudev ülesanne, kuid pakume eraklientidele koolitööde toimetamisel mõistlikke hindu. Et jõuaksime Sinu lõputöö hea hinnaga toimetada, teata oma soovist aegsasti ette. Keeletoimetuse kiirtööle kehtib kiirtöö hinnakiri.

Tutvu meie tõlkijate ja toimetajatega lähemalt
Meist

Toimetame Sinu lõputöö kiiresti ja mõistliku hinnaga

Meeldiv kogemus

Saada päring 👉

+372 712 4141info@toimetaja.eu

  Korduma kippuvad küsimused lõputöö toimetamise kohta

  Kas tellida lõputöö keeletoimetamine professionaalselt keeletoimetajalt või toimetada töö ise?

  Kui Sinu eesti keele hinne on alati viis olnud, tead keelereegleid une pealt ja Sul on piisavalt aega, saad oma lõputöö ise toimetada. Selleks jäta töö peale valmimist mõneks päevaks ootele ja loe see siis võõra pilguga üle, võttes eesmärgiks pöörata tähelepanu eelkõige õigekirja- ja vormistusvigadele. Tööd värske pilguga lugedes märkad vigu paremini. Kui aga tunned, et parima hinde saamiseks peaks professionaalne keeletoimetaja Sinu bakalaureuse- või magistritöö üle vaatama, siis teeme seda suurima rõõmuga.

   

  Kui kaua võtab lõputöö toimetamine aega?

  Bakalaureusetöö toimetamine võtab üldjuhul vähem aega kui magistritöö toimetamine. Keskmiselt toimetab keeletoimetaja 10–20 lehekülge (üks lehekülg on 1800 tähemärki koos tühikutega) päevas. See tähendab, et kui bakalaureusetöö on 40 lehekülge pikk, tasub planeerida selle toimetamisele üks nädal. Magistritöö toimetamisele kulub kuni kaks nädalat. Kevadperioodil, kui lõputööde toimetamist soovivad paljud tudengid korraga, on keeletoimetajate tööde järjekorrad pikemad ja lõputöö toimetamine on mõistlik pikemalt ette tellida. Seetõttu kinnita pakkumine juba varakult, et keeletoimetaja saaks Sinu lõputöö toimetamise oma töögraafikusse planeerida.

   

  Kas toimetada terve töö või osa lõputööst?

  Võid tellida keeletoimetuse nii tervele tööle kui ka osale oma lõputööst. Kui lased toimetada ainult osa tööst, säästad nii aega kui ka raha. Näiteks kuuluvad meie tõlkebüroo teenuste hulka ka ingliskeelse kokkuvõtte toimetamine ja lõputöö kokkuvõtte tõlkimine. Lõputöö kokkuvõtte tõlkimine eesti keelest inglise keelde, aga ka diplomitöö kokkuvõtte tõlkimine vene keelest inglise keelde on võimalik tellida Toimetaja tõlkebüroost.

   

  Vaata ka:

  👉 Keeletoimetaja meelespea

  👉 Tõlketeenuse tellimine.

  👉 Toimetatud tõlge või toimetamata tõlge?

  👉 Kuidas valida tõlkebürood?

  👉 Keeletoimetamine

  Hoolsad toimetajad tagavad täiuslikult toimetatud lõputöö.
  Saada päring