Lõputöö toimetamine

Lõputöö kirjutamine on oluline samm, mis paneb punkti tudengi aastatepikkustele õpingutele. Lõputöö toimetamine annab valminud tööle viimase lihvi ja tagab, et vaevaga välja teenitud hinne ei jää kirjaliku eneseväljendusoskuse taha. Kui Sul on aega ja oskusi, tee oma lõputööle keelekorrektuur ise. Kui aga aega või oskusi napib, telli lõputöö keeleline toimetamine professionaalselt keeletoimetajalt. Pakume lõputööde toimetamist eesti, vene, inglise ja soome keeles. Toimetaja tõlkebüroo pakub eraklientidele lõputöö keeletoimetamist mõistliku hinnaga.

Lõputöö toimetamine

Lõputöö keeleline toimetamine: mida teenus sisaldab?

Sinu bakalaureuse-, magistri- või doktoritöö toimetab professionaalne keeletoimetajaBakalaureusetöö toimetamine võtab aega keskmiselt ühe nädala ja magistritöö toimetamine kaks nädalat. Keeletoimetaja vaatab, et Sinu diplomitöö oleks

Lõputöö toimetamise teenus ei sisalda diplomitöö sisulist kontrollimist. Maini enne tellimuse esitamist eraldi, kui soovid, et toimetaja kontrolliks lõputöö

Sel juhul tuleb arvestada, et lõputöö korrektuur võib aega võtta rohkem. Vormistuse kontrollimiseks saada koos lõputööga meile ka oma õppeasutuse kirjalike tööde vormistamise juhend, sest erinevates koolides on erinevad vormistusreeglid.

Kuidas tellida lõputöö toimetamine?

Külli

Külli on Toimetaja tõlkevaldkonna juht. Ta on töötanud tõlkijana üle 15 aasta ja õppinud tõlkimist Tallinna Ülikoolis. Külli on perfektsionist, kes töötab alati parima tulemuse nimel. Lisaks on ta kiirlugeja. Küllil on äärmiselt hea tehniline taiplikkus ja eksimatu võime eelseisvaid suundumusi ette näha.

Toimetaja tegevjuht

Lõputöö toimetamine kindlustab, et hea hinne ei jää kirjavigade tõttu saamata

Lõputöö toimetamine Toimetaja tõlkebüroos

Põhjusi, miks tellida lõputöö toimetamine Toimetaja tõlkebüroost, on palju.

ico translate

Kvaliteet

Rahvusvahelise tõlkestandardi ISO 17100:2015 sertifikaat

ico seo

Mõistlik hind

Korduspõhine allahindlussüsteem ja nutikad lahendused

ico writing

Kiirus

Sõbralik, kiire ja asjatundlik kliendisuhtlus

Siin on aga must valgel kolm kõige olulisemat põhjust, miks tellida lõputöö keelekorrektuur just meilt.

1. Usaldusväärne toimetusteenus

Lõputöö toimetab professionaalne keeletoimetaja, kes tegeleb iga päev keeletoimetamisega ning on toimetanud arvukalt bakalaureuse- ja magistritaseme lõputöid. Kvaliteetse teenuse kasutamine annab kindluse, et hea hinne ei jää kirjavigade või raskesti mõistetavate lausete taha. Loe lisa keeletoimetamise kohta.

Usaldusväärne

2. Mugav ja kiire tööprotsess

Vastame kirjadele kiiresti ja teostame töö mõistliku tähtaja jooksul. Teeme koostööd paljude toimetajatega, et pakkuda kiireid tähtaegu ka lõputööde kõrgperioodil. Kooli lõpetamist planeerides tasub siiski arvestada, et tudengitöö toimetamine nõuab süvenemist ja keeletoimetajal kulub bakalaureusetöö toimetamisele üks nädal ja magistritöö toimetamisele kuni kaks nädalat.

Mugav ja kiire

3. Mõistlikud hinnad

Kirjaliku töö toimetamine on aega, süvenemist ja erialateadmisi nõudev ülesanne, kuid pakume eraklientidele koolitööde toimetamisel mõistlikke hindu. Et jõuaksime Sinu lõputöö hea hinnaga toimetada, teata oma soovist aegsasti ette. Keeletoimetuse kiirtööle kehtib kiirtöö hinnakiri.

Mõistlikud hinnad

Tutvu meie tõlkijate ja toimetajatega lähemalt

Toimetame Sinu lõputöö kiiresti ja mõistliku hinnaga

Meeldiv kogemus

Saada päring 👉

  Korduma kippuvad küsimused lõputöö toimetamise kohta

  Kas tellida lõputöö keeletoimetamine professionaalselt keeletoimetajalt või toimetada töö ise?

  Kui Sinu eesti keele hinne on alati viis olnud, tead keelereegleid une pealt ja Sul on piisavalt aega, saad oma lõputöö ise toimetada. Selleks jäta töö peale valmimist mõneks päevaks ootele ja loe see siis võõra pilguga üle, võttes eesmärgiks pöörata tähelepanu eelkõige õigekirja- ja vormistusvigadele. Tööd värske pilguga lugedes märkad vigu paremini. Kui aga tunned, et parima hinde saamiseks peaks professionaalne keeletoimetaja Sinu bakalaureuse- või magistritöö üle vaatama, siis teeme seda suurima rõõmuga.

  Kui kaua võtab lõputöö toimetamine aega?

  Bakalaureusetöö toimetamine võtab üldjuhul vähem aega kui magistritöö toimetamine. Keskmiselt toimetab keeletoimetaja 10–20 lehekülge (üks lehekülg on 1800 tähemärki koos tühikutega) päevas. See tähendab, et kui bakalaureusetöö on 40 lehekülge pikk, tasub planeerida selle toimetamisele üks nädal. Magistritöö toimetamisele kulub kuni kaks nädalat. Kevadperioodil, kui lõputööde toimetamist soovivad paljud tudengid korraga, on keeletoimetajate tööde järjekorrad pikemad ja lõputöö toimetamine on mõistlik pikemalt ette tellida. Seetõttu kinnita pakkumine juba varakult, et keeletoimetaja saaks Sinu lõputöö toimetamise oma töögraafikusse planeerida.

  Kas toimetada terve töö või osa lõputööst?

  Võid tellida keeletoimetuse nii tervele tööle kui ka osale oma lõputööst. Kui lased toimetada ainult osa tööst, säästad nii aega kui ka raha. Näiteks kuuluvad meie tõlkebüroo teenuste hulka ka ingliskeelse kokkuvõtte toimetamine ja lõputöö kokkuvõtte tõlkimine. Lõputöö kokkuvõtte tõlkimine eesti keelest inglise keelde, aga ka diplomitöö kokkuvõtte tõlkimine vene keelest inglise keelde on võimalik tellida Toimetaja tõlkebüroost.

   

   

  Vaata ka

  Hoolsad toimetajad tagavad täiuslikult toimetatud lõputöö.

  Usalda oma tõlge meie kätesse. Tõlgime kiiresti ja täpselt.

  SAADA MEILE PÄRING!

  Lisa ka oma e-posti aadress ja failid ning saada päring. Ootame.