fbpx
Keelesuunad
Menüü

Meist

Toimetaja tõlkebüroo pakub täpset ja kontekstile kohandatud tõlke-, lokaliseerimis- ja transkreatsiooniteenust klientidele üle kogu maailma. Meie põhiteenuste hulka kuuluvad tõlkimine, copywriting, otsimootoritele optimeerimine (SEO) ja toimetamine paljudes keeltes. Meie teenus on midagi enamat kui tavaline tõlge. Pakume kvaliteetset ja originaalset sisu, mis on täielikult kohandatud teie riigi, kultuuri, tegutsemisala ja -valdkonnaga.

Miks valida Toimetaja tõlkebüroo?

  • Kohandatud tõlketeenus
  • Pühendunud projektijuhid
  • Erialaekspertidest tõlkijad ja toimetajad
  • Automatiseeritud kvaliteedijuhtimine
  • Rahvusvaheline lokaliseerimiskogemus
  • Kõrgtehnoloogiline pädevus
  • Konkurentsivõimelised hinnad
Toimetaja tõlkebüroo projektijuht Mari-Liis

Mari-Liis

Mari-Liis on vilunud projektijuht, kes koordineerib oskuslikult meie meeskonna tööd eri riikides ja ajavööndites. Teda iseloomustavad hea kuulamisoskus, südamlikkus ja pühendumus tööle. Mari-Liis valdab emakeelena vene ja eesti keelt ning suhtleb lisaks vabalt ka inglise ja rootsi keeles. Ta õpib Tartu Ülikoolis eesti ja soome-ugri keeleteaduse doktoriõppes. Mari-Liisi eesmärk on alati klientide jaoks parim lahendus leida. Seda lähenemist toetavad tema kannatlik meel ja suurepärane suhtumine.

Keith

Keith

Keith on lõpetanud inglise keele ja kirjanduse bakalaureuseõppe ning on omandamas kirjaliku tõlke magistrikraadi. Ta on töötanud ka inglise keele õpetajana. Keith on loov ja täpne tõlkija, kes armastab keeli ja arvestab iga detaili ning keelenüanssi. Eriti meeldib talle tõlkida õigus- ja turundustekste, reklaame ning kodulehti.

Kennet

Kennet

Kennet on töötanud tõlkijana üle 20 aasta. Ta on õppinud Helsingi Ülikoolis Soomes ja Zaragoza Ülikoolis Hispaanias. Kennet on kiire, täpne ja erakordselt andekas. Ta on lisaks ka polüglott, kes räägib peale rootsi, soome ja inglise keele ka hispaania ja vene keelt.

Külli

Külli

Külli on meie arendus- ja tehnoloogiajuht. Ta on töötanud tõlkijana üle 15 aasta ja õppinud tõlkimist Tallinna Ülikoolis. Külli on perfektsionist, kes töötab alati parima tulemuse nimel. Lisaks on ta kiirlugeja. Küllil on äärmiselt hea tehniline taiplikkus ja eksimatu võime eelseisvaid suundumusi ette näha.

Minni

Minni

Minni on meie digi- ja sisuturunduse juht. Tal on bakalaureusekraad semiootika erialal ja ärijuhtimise magistrikraad (cum laude). Minni töökogemus hõlmab turundust, suhtekorraldust, sisu loomist, otsimootoritele optimeerimist ja teisi digivaldkonna distsipliine. Minni on veetnud aastaid erinevates Euroopa, Aasia ja Lõuna-Ameerika riikides rännates ning oskab peale inglise ja vene keele ka hispaania keelt.

Paula

Paula on sõnakas reklaamikirjutaja, keda iseloomustab tugev analüüsioskus ja kaasasündinud kirg kirjutamise ja suhtlemise vastu. Ta valdab vabalt soome, vene ja rootsi keelt ning tal on magistrikraad nii rahvusvaheliste suhete kui Ida-Euroopa uuringute erialal. Tema rahvusvaheline haare tuleneb varasematest kogemustest – Paula on õppinud ja töötanud neljas riigis. Samuti on ta läbinud pooleaastase praktika Soome saatkonnas Nur-Sultanis ning töötanud vabaühendustes, nagu Amnesty International ja ÜRO Helsingi Noored.

Raido

Raido on meie inglise-eesti-inglise ja prantsuse-eesti tõlkija. Raidol on soe süda ja vahe mõistus, millest annab tunnistust ka tema cum laude magistrikraad kirjaliku tõlke erialal. Julgeme väita, et Raido on ilmselt üks andekamaid tõlkijaid kogu maailmas. Ta on usaldusväärne ja teeb järjekindlalt laitmatut tööd. Kõigele lisaks on Raido ka väga andekas muusik ja fotograaf.

Ramon

Ramon on meie inglise keele toimetaja ja copywriter. Ta elab Inglismaal East Anglias ja teeb meiega koostööd kaugtöö vormis. Ramonil on inglise kirjanduse ja ajaloo bakalaureusekraad ning ajaloo magistrikraad. Ramon on sõnadega sina peal juba üle kümne aasta. Tal on ebatavaline oskus muuta peaaegu iga tekst ainulaadseks. Lisaks on Ramon ka tugev loovkirjutaja ja tavatu mõtleja. Ta on tagasihoidlik, usaldusväärne ja kiire ning tal on vigade ja eksimuste suhtes terav silm.

Sergei

Sergei

Meie tiimi üks kogenumaid ja erudeeritumaid liikmeid Sergei on töötanud üle 25 aasta toimetaja ja tõlkijana. Ta tõlgib peamiselt eesti ja inglise keelest vene keelde nii ilu- kui ka õppekirjandust, õigustekste, äridokumente ja reklaami.

Korralise professorina on ta avaldanud üle 60 publikatsiooni, sealhulgas õpikuid, monograafiaid ja teadusartikleid.

Võta meiega ühendust,
oleks tore tuttavaks saada
Saada päring