sisuloome

Miks tellida copywriting Toimetaja tõlkebüroost?

ico translate

Kvaliteet

Rahvusvaheline ISO 17100:2015 kvaliteedisertifikaat

ico seo

Hea investeeringu tasuvus (ROI)

Koostame tekste, mis viivad sinu äri edasi

ico writing

Kiire teenindus

Sõbralik, kiire ja asjatundlik kliendisuhtlus

Kuidas käib tekstide kirjutamise teenuse tellimine?

Copywritingu tellimiseks saada e-kiri või täida päringuvorm järgmise infoga:

  • mis teksti soovid tellida
  • milline on teksti orienteeruv maht
  • milline on teksti valmimistähtaeg

Lisa ka taustteave, et saaksime ülesannet analüüsida ja vastata.

Saadame hinnapakkumuse kahe tunni jooksul.

Saada_päring

Toimetaja tõlkebüroo eelised

Suurepärased tekstid

Loome veatu ja ladusa teksti, mis teenib sinu äri eesmärki. Peame kirjutades alati silmas, et teksti lugeja või kasutaja saaks tekstist aru soovitud viisil. Suurepärane tekst tähendab meile seda, et tekst kõlab hästi ja toob tulemuse, mida soovid tekstiga saavutada. Toimetaja tõlkebüroo tekstikirjutajate ja toimetajate loodud blogitekstid märkis Eesti Keele Instituut 2022. aastal selge sõnumi võistlusel ära tarbeteksti kategoorias. Me armastame selget, arusaadavat ja korrektset keelt ning anname endast parima, et ka sulle selline tekst luua.

sisuloome

Mõistliku hinnaga tekstid

Toimetaja tõlkebüroo pakub väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega tekstide kirjutamise teenust. Arvestame veebitekstide koostamisel märksõnade populaarsust, sõnumite välja töötamisel tootemargi väärtusi, sotsiaalmeediasisu väljamõtlemisel digiturunduse kogemusi ja pressiteadete koostamisel head ajakirjandustava. Loome tekste, mis toovad sulle tulu. Tänu sellele võid kindel olla, et meie käest saad hea pakkumise.

sisuloome soodne

Kiire tööprotsess

Töötame kiiresti. Copywriting on Toimetaja tõlkebüroos kiire tänu suurepärasele tehnilisele võimekusele, kogenud tekstikirjutajatele ja sujuvale protsessile. Vastame kirjadele alati esimesel võimalusel. Samuti tegutseme kiiresti hinnapakkumisi koostades. Vajaduse korral saame ühe teksti loomisesse kaasata mitu tekstikirjutajat. Meie tööprotsessid on efektiivsed ja paindlikud ning otsused sünnivad ruttu. Tänu sellele julgeme öelda, et Toimetaja tõlkebüroo on üks kiiremaid sisuloome pakkujaid.

soodne sisuloome

Tekstide kirjutamise protsess on sujuv

Copywritingu protsess on sinu jaoks mugav ja lihtne. Kasutame lihtsaid küsimustikke, et teksti loomise eel vajalikku infot saada. Loome lahendusi, mis võimaldavad hallata ka suuri projekte süsteemselt koos keskse töövoosüsteemiga. Teame, et projektijuhtimine on enamat kui lihtsalt asjaajamine ja mõtleme igal sammul sinuga kaasa. Töövoog mängib üliolulist rolli selles, et sisuloome tellimisel oleks sinu kogemus stressivaba, eelarve läbipaistev ja töö saaks valmis kiiresti. Selle nimel oleme kõik aeganõudvad standardtegevused miinimumini viinud. Just tänu sellele võid kindel olla, et projekti eelarve ja töö valmimise tähtaeg vastavad sinu ootustele.

sisuloome mugav

Konfidentsiaalsus igal sammul

Tagame kõikide materjalide konfidentsiaalsuse. Digiturvalisus, andmekaitse ja konfidentsiaalsus on aspektid, millesse suhtume iga projekti puhul väga tõsiselt. Konfidentsiaalsuskokkulepe sisaldub teenuse osutamise lepingus. Vajaduse korral sõlmime eraldi konfidentsiaalsuslepingu. Andmelekke riski aitavad vähendada tehnoloogia kasutamine ja andmete varundamine turvalises serveris. Kasutame kaheastmelist e-posti rakendust – see aitab vältida infoleket ja kirjade jõudmist valeadressaadini. Meie teenuse osutamise protsess sisaldab ka reaalajas andmete varundamist, mis tähendab, et Toimetaja tõlkebüroos on info kindlates kätes.

konfidentsiaalne tekstibüroo

Kõik teenused ühest büroost

Soovime, et sul oleks meiega mugav koostööd teha. Püüame vastata kõigile sinu soovidele, mis puudutavad tõlkimisttoimetamist, tekstide kirjutamist ja nendega seotud teenuseid. Nii pakume ka võõrkeelset kodulehe optimeerimist ja e-poe lokaliseerimist. Samuti kuuluvad meie teenuste hulka tõlkekonsultatsioon, tõlkemälu ja terminibaaside loomine, tõlkekvaliteedi hindamine, subtitreerimine, pealelugemine (voice-over) ja dubleerimine. Ka koostatud teksti küljendamine, kujundamine ja trükkimine on teenused, mida oma tõlkebüroo klientidele hea meelega pakume. Seda kõike selleks, et sul oleks mugav ja saaksid kõik sisuloomega seotud teenused ühest kohast.

täisteenus_tekstibüroo

Toimetaja tõlkebüroo pakub läbimõeldud copywriteri teenust ning säästab sinu aega ja raha

Projektijuhid vastavad päringutele kiiresti ja annavad head nõu

Minni

Minni on turundus- ja kodulehetõlgete projektijuht. Tal on bakalaureusekraad semiootika erialal ja ärijuhtimise magistrikraad (cum laude). Minni töökogemus hõlmab turundust, suhtekorraldust, sisu loomist, otsimootoritele optimeerimist ja teisi digivaldkonna distsipliine.

sisuloome

Tekstikirjutajad loovad taevalikke tekste

Paula

Paula on andekas tõlkija ja sõnakas reklaamikirjutaja, keda iseloomustab tugev analüüsioskus ning kaasasündinud kirg kirjutamise vastu. Ta valdab vabalt soome, vene ja rootsi keelt ning tal on magistrikraad nii rahvusvaheliste suhete kui Ida-Euroopa uuringute erialal. Tema rahvusvaheline haare tuleneb varasematest kogemustest – Paula on õppinud ja töötanud neljas riigis. Samuti on ta läbinud pooleaastase praktika Soome saatkonnas Nur-Sultanis ning töötanud vabaühendustes, nagu Amnesty International ja ÜRO Helsingi Noored.

soome tõlkija

Ramon

Ramon on Toimetaja tõlkebüroo inglise keele copywriter. Ramonil on inglise kirjanduse ja ajaloo bakalaureusekraad ning ajaloo magistrikraad. Ramon on sõnadega sina peal juba üle kümne aasta. Tal on ebatavaline oskus muuta peaaegu iga tekst ainulaadseks. Peale selle on Ramon ka tugev loovkirjutaja ja tavatu mõtleja.

Ramon

Mari-Liis

Mari-Liis on andekas sisulooja, kes koostab suurepäraseid sotsiaalmeediapostitusi, artikleid ja blogitekste. Mari-Liis õpib keeleteaduse doktoriõppes. Ta kirjutab tekste, mis arvestavad nii kliendi visiooni kui ka sisuloome parimate praktikatega. Tema kannatlik meel ja suurepärane suhtumine kindlustavad projektide õnnestumise.

copywriter

Oleme kogenud järgmiste tekstide koostamisel. Millist teksti soovid tellida?

Kodulehetekstide koostamine

Kodulehetekstide koostamine on üks meie populaarsemaid teenuseid. Kvaliteetne kodulehe tekst jätab ettevõttest klientidele usaldusväärse mulje. Just sellepärast loome sinu ettevõtte kodulehele veatud ja ladusad tekstid, pidades samal ajal silmas strateegilisi eesmärke. Toimetaja tõlkebüroo tekstikirjutajatel on SEO-teadmised ning kodulehtede ja blogipostituste tekstide koostamisel võtame arvesse strateegilisi märksõnu. 

Kodulehe tõlge

Turundustekstide koostamine

Koostame turundustekste ja sõnumeid, mis kannavad endas brändi väärtusi ja stiili ning teenivad ettevõtte strateegilist eesmärki. Turundusteksti alla võib liigitada tootekirjelduse, kodulehe, e-poe, lühiülevaate, artikli, tunnuslause, reklaami, kampaaniasõnumi, müügipakkumise, ettevõtte missiooni ja visiooni või brändi väärtuste teksti. Peale sisuloome on Toimetaja tõlkebüroo transkreatsiooni ehk loomingulise tõlkimise asjatundja. 

Turundustõlge

Sotsiaalmeedia copywriting

Koostame Facebooki, LinkedIni ja Twitteri postitusi. Sotsiaalmeedia tekstide kirjutamisel pöörame põhitähelepanu olemasolevate fännide kaasamisele ja fännibaasi pidevale kasvatamisele. Loome sinu ettevõtte strateegilistest eesmärkidest lähtuva sisustrateegia ja postitused kõigi levinud platvormide jaoks.

sotsiaalmeedia sisuloome

Pressiteadete koostamine

Pressiteate eesmärk on tekitada ajakirjanikes huvi mõne sündmuse, tegevuse või isiku vastu. Mida oskuslikumalt on teade koostatud, seda enam on lootust, et pressiteates kirjutatut meedias kajastatakse. Koostame pressiteateid ja oleme soovi korral abiks ka pressilisti koostamise või pressiteadete levitamise korraldamisega.

Suuline tõlge

Tehnikatekstide koostamine

Tehnikatekstid hõlmavad valdkondi nagu tehnika, ehitus, keskkonnakaitse ja -tehnoloogia, infotehnoloogia, transport, automaatika ja palju muud. Levinud tehnikatekstide tüübid on näiteks kasutusjuhendid ja ohutusjuhendid, kiirjuhendid ja häälestusjuhendid, aruanded ja rakendused.

Tarkvara lokaliseerimine

Ohutuskaartide koostamine

Ohutuskaart on dokument, mis annab teavet, kuidas tagada kemikaali ohutu kasutamine kogu tarneahelas. Kuna ohutuskaardi esitaja vastutab muu hulgas selle sisu eest, on kõige parem usaldada ohutuskaartide koostamine Toimetaja tõlkebüroole. See välistab võimalikud sisulised puudujäägid ja ebakõlad. Meil on ohutuskaartide valdkonnas pikaajaline kogemus. Lähtume ohutuskaartide koostamisel alati kõige uuematest asjaomastest õigusaktidest ja ametlikest terminitest, et tagada nende nõuetekohasus, selgus ja täpsus.

Ohutuskaardi tõlkimine

Parim copywriting sünnib teadmistest ja andest. Parim sisuloome sünnib Toimetaja tõlkebüroos.

Mis keeltes sisuloomet pakume?

Eestikeelne copywriting

Eestikeelne sisuloome. Koostame ka eestikeelseid kodulehti, kasutusjuhendeid, infolehti, kirju, turundustekste ja palju, palju muud. Saada meile eesti keele sisuloome päring! Ootame.

eesti tõlge

Venekeelne copywriting

Venekeelne sisuloome. Kas teadsid, et vene keeleruumis on hea tava kodulehtedel lugejat teietada, mitte sinatada? Toimetaja tõlkebüroo koostab venekeelseid kodulehti, tootekirjeldusi ja palju muud. Saada meile vene keele sisuloome päring!

vene tõlge

Ingliskeelne copywriting

Ingliskeelne sisuloome. Inglise keelt kõneleb maailmas 1,5 miljardit inimest! Toimetaja tõlkebüroo koostab ingliskeelseid kodulehti, kasutusjuhendeid, infolehti, turundustekste ja palju muud. Saada meile inglise keele sisuloome päring!

inglise tõlge

Soomekeelne copywriting

Soomekeelne sisuloome. Kas soome keele copywriterit on raske leida? Nüüd võid otsimise lõpetada! Toimetaja tõlkebüroo koostab soomekeelseid kodulehti, e-poe tekste, infolehti, turundustekste ja palju muud. Saada meile soome keele sisuloome päring!

soome tõlge

Lätikeelne copywriting

Lätikeelne sisuloome. Koostame ka lätikeelseid veebilehti, e-poode, tootelehti, katalooge, müügitekste, kirju ja palju, palju muud. Saada meile läti keele sisuloome päring! Ootame.

läti tõlge

Leedukeelne copywriting

Leedukeelne sisuloome. Koostame ka leedukeelseid kodulehti, kasutusjuhendeid, infolehti, kirju, turundustekste ja palju, palju muud. Saada meile leedu keele sisuloome päring! Ootame.

leedu tõlge

Ukrainakeelne copywriting

Ukrainakeelne sisuloome. Koostame ka ukrainakeelseid kodulehti, kasutusjuhendeid, infolehti, kirju, turundustekste ja palju muud. Saada meile ukraina keele sisuloome päring!

Ukraina tõlge

Rootsikeelne copywriting

Rootsikeelne sisuloome. Pakume ka kvaliteetset rootsi keele sisuloome teenust ning säästame sinu aega ja raha. Vastame päringule 2 tunniga. Saada päring!

rootsi tõlge

Norrakeelne copywriting

Norrakeelne sisuloome. Kas teadsid, et Norras on kaks kirjakeelevormi? Need on bokmål ja nynorsk. Koostame norrakeelseid kodulehti, tootekirjeldusi, kirju, turundustekste ja palju muud. Saada meile norra keele sisuloome päring!

norra tõlge

Saksakeelne copywriting

Saksakeelne sisuloome. Kord juba tehtud kirjavigu sakslaste ees hiljem lunastada ei ole kerge. Toimetaja tõlkebüroo koostab saksakeelseid kodulehti, e-poode, kirju, turundustekste ja palju, palju muud. Saada meile saksa keele sisuloome päring! Ootame.

saksa-tõlge

Prantsuskeelne copywriting

Prantsuskeelne sisuloome. Kas teadsid, et prantsuse keelt räägib maailmas üle 200 miljoni inimese? Koostame prantsuskeelseid veebilehti, menüüsid, lepinguid, turundustekste ja muud. Saada meile prantsuse keele sisuloome päring!

prantsuse-tõlge

Hispaaniakeelne copywriting

Hispaaniakeelne sisuloome. Kas teadsid, et Hispaania ja Lõuna-Ameerika hispaania keeled erinevad teineteisest? Toimetaja tõlkebüroo koostab hispaaniakeelseid kodulehti, kirju ja palju muud. Saada meile hispaania keele sisuloome päring!

hispaania tõlge

Itaaliakeelne copywriting

Itaaliakeelne sisuloome. Koostame ka itaaliakeelseid kodulehti, kasutusjuhendeid, infolehti, kirju, turundustekste ja palju muud. Saada meile itaalia keele sisuloome päring! Ootame.

Itaalia tõlge

Poolakeelne copywriting

Poolakeelne sisuloome. Koostame ka poolakeelseid kodulehti, kasutusjuhendeid, infolehti, kirju, turundustekste ja palju muud. Saada meile poola keele sisuloome päring! Ootame.

Poola tõlge

Selge sõnumi võistlusel tunnustatud sisuloome

Toimetaja tõlkebüroo tekstikirjutajate loodud blogitekstid märkis Eesti Keele Instituut 2022. aastal selge sõnumi võistlusel ära tarbeteksti kategoorias. Me armastame selget, arusaadavat ja korrektset keelt ning anname endast parima, et ka sulle selline tekst luua.

Selgesonum

Usalda oma tekst meile. Toimetaja tõlkebüroo andekad copywriterid kirjutavad taevaliku teksti.

Mõned meie kliendid

Admiral Markets Tallinn
allies tallinnas
Apek digital tallinn
Balti-Logistika Tallinn
Baltika tallinn
bcs itera tallinnas
Beckhoff tallinn
Bolt tallinn
CGI_Tallinn
Combi works Tallinn
Complok tallinn
cuba films Tallinn
Eesti_Energia_tallinn
Eesti haigekassa tallinn
Eesti rahvusraamatukogu
Töötukassa valge
elektrilevi Tallinn
energia partner tallinnas
EKA tallinn
elsavie_logo_Tallinn
esplan tallinn
Esto Tallinn
Fortum tallinn
Goworkabit tallinn
hemles tallinn
ideal tallinnas
Infragate Tallinn
innove tallinn
julianus Tallinn
klaasmerk tallinn
kohvisemu tallinnas
KPMG tallinnas
Levila Tallinn
Luuv Tallinn
LVM kinnisvara tallinn
Maxima tallinn
merko Tallinnas
monestro
Moneyflow tallinn
Montonio tallinnas
Nexd tallinn
Regionaalhaigla_logo_Põhja-Eesti
Tallinna tehnikaülikool
Taevas tallinnas
tank tallinnas
netgroup tallinnas
newsec tallinnas
Nobel digital tallinn
Nord projekt tallinn
nordecon tallinnas
Printall tallinnas
rahva raamat tallinnas
Seisuk tallinn
Synerall tallinnas
tallinna ülikool
tradehouse tallinnas
Uusmaa kinnisvara tallinnas
varrak tallinnas

Jäta kirjutamine meie hooleks. Meile meeldib kirjutada.

Korduma kippuvad küsimused tekstide tellimise kohta

Millised on meie pakutavad tekstiteenused?

Toimetaja on tõlke tervikteenust pakkuv tekstibüroo. See tähendab, et pakume tõlketeenust arvukates keelesuundades, kõikvõimalikke toimetamisteenuseid, tekstikirjutamist, uusi digivaldkonna tekstiteenuseid ja kliendi soovi korral ka tekstitöödega seotud lisateenuseid, näiteks küljendamist ja veebidisaini. Sisuloome valdkonnas pakutavad teenused jaotuvad teksti iseloomu põhjal järgmiselt: tekstikirjutamine ehk copywritingtehniline kirjutamine ja ümberkirjutamine. Pakume sisuloomet eesti, inglise, vene ja soome keeles.

Mis on tekstikirjutamine ehk copywriting?

Tekstikirjutamine ehk copywriting on turundus- või reklaamteksti kirjutamine. Copywritingu väljund on copy ehk reklaami tekstiosa. Tekstikirjutamise eesmärk on aidata kaasa brändi tuntuse suurendamisele ja kutsuda tarbijates esile soovitud käitumist, milleks on üldjuhul ost, programmiga liitumine, turundussõnumi levitamine vms. Järjest populaarsemaks muutub meie sisuloome teenuste seas digi-copywriting. Meie digivaldkonna copywriter koostab näiteks Google’i reklaamtekste ja võtab kodulehe tekste kirjutades arvesse külastaja liikumist veebilehelkodulehe optimeerimise nõudeidlinkimist ja linkide saamistkülastusaja pikendamist ja põrkemäära vähendamist.

Mis on tehniline kirjutamine?

Tehniline kirjutamine on tehnilise dokumentatsiooni koostamine. Tehnilise kirjutamise valdkonda kuulub kasutusjuhendi koostamine, juhendi loomine või tootekirjelduse kirjutamine. Meie tehniline kirjutaja on tugeva loogikaga sõnasepp, kes töötab koos sinuga selle nimel, et kasutusjuhend saaks arusaadav, juhend oleks selge ja tootekirjeldus ülevaatlik. Kuigi kasutusjuhendi koostamine jääb tihti inseneri hooleks, juhendi loomine disainerile ja tootekirjelduse kirjutamine niigi ülekoormatud turundusmeeskonna pärusmaaks, läheb üha rohkem ettevõtteid tehnilise kirjutaja kaasamise teed. Professionaalse kirjutaja panus tehnilise teksti koostamisel on asendamatu eriti siis, kui tegemist on olulise tekstiga, mida tõlgitakse teistesse keeltesse ning mida levitatakse veebis.

Mis on ümberkirjutamine?

Ümberkirjutamine on sobiv teenus, kui soovid teksti ulatuslikult muuta või täiesti ümber teha. Ümberkirjutamine on soodsam kui copywriting, sest ümberkirjutamine ei vaja üldjuhul uut loovideed. Uus tekst sünnib vana teksti raames. Ümberkirjutamise teenus võib olla vajalik juhul, kui sulle tundub, et tekst võiks sisaldada rohkem müügiüleskutseid või vähem kantseliiti, olla teistsuguse ülesehitusega või teise stiiliga kirjutatud. Alustame teksti ümber kirjutades kliendiga koostööd alati ülesande püstitusest. Pakume ka helifaili ümberkirjutust ehk transkriptsiooni – heli- või videosalvestiste ümberpanekut kirjaliku teksti vormi, ja vastupidi – tekstist audioversiooni loomist.

Kuidas valida copywriterit?

Iga copywriter ehk tekstikirjutaja on erinev. Sobiv copywriter tuleks valida brändi väärtusi silmas pidades. Meil on nii muhedaid kui tõsisemaid kirjutajaid, nii lapseliku kui väljapeetud kirjutamisstiiliga copywritereid. Teeme koostööd kirjutajatega, kes kirjutavad nii eesti, vene, inglise, soome kui ka teistes keeltes. Sobiva copywriteri saad valida tema kirjastiili järgi. Püsikoostöö alguses pakume ettevõtte või brändi väärtusi silmas pidades eri kirjutajate stiilinäited, mille seast saad valida sobivaima. Sellele järgneb lühike proovitöö etteantud teemal. Seejärel saad meie copywriterite seast oma valiku teha.

Milliseid tekste kirjutame?

Oleme tegutsemisaja jooksul kirjutanud väga erinevaid tekste alates uuenduslike seadmete kasutusjuhenditest ja lõpetades e-poe tootekirjeldustega. Viimasel ajal tellitakse üha enam optimeeritud kodulehetekste. Meie digivaldkonna tekstikirjutajad on saanud väljaõppe optimeeritud veebitekstide loomiseks. Samuti koostame reklaamtekste ning infomaterjalide, brošüüride ja voldikute tekste. Kirjutame pressiteateid ja pakume pressiteadete saatmisega seotud tugiteenuseid. Korraldame artiklite kirjutamise ning koostame uudiskirjade ja kliendilehtede tekste. Samuti kirjutame sotsiaalmeediatekste ja blogipostitusi.

Mis keeltes sisu loome?

Pakume sisuloomet, copywritingut, tehnilist kirjutamist ja ümberkirjutamist enamasti eesti, inglise, vene, läti, leedu, ukraina, rootsi ja soome keeles, kuid oleme teinud sisuloomet ka teistes keeltes. Kui soovid copywritingut mõnes muus võõrkeeles, saada palun selle kohta info e-kirja teel. Anname peagi teada, kas saame soovitud keeles sisuloomet pakkuda, milline on töö valmimise tähtaeg ja tekstikirjutamise hind. Võõrkeelse teksti kirjutaja kõneleb keelt, milles ta teksti kirjutab, emakeelena. Sihtkeelt emakeelena kõneleva copywriteri kaasamine aitab tagada, et tekst on veatu, ladus ja võtab arvesse kõiki keeleruumi nüansse.

Kuidas kujuneb tekstide kirjutamise hind?

Sisuloome hind oleneb sellest, kas tegemist on copywritingu või tehnilise kirjutamisega, mis valdkonna teksti on vaja, mis keeles tekst peab valmima, milline on teksti stiil ja maht, kui kaua meie koostööleping kehtib ja kas peale copywritingu on vaja ka lisateenuseid, näiteks tekstide sisestamist või kujundamist. Sotsiaalmeediapostituste kirjutamise hind erineb kasutusjuhendi koostamise hinnast, sest teksti loomiseks vajalik töömaht on nende tööde puhul küllaltki erinev. Kasutusjuhendi koostamiseks on tihti vaja kliendiga kohtuda ja kasutusjuhendis kajastatavat toodet või masinat ise kasutada, valmis blogisissekanded tuleb aga üldjuhul veebiplatvormile sisestada ja nende juurde otsida või luua ka fotod või videod.

Milline on sisuloome tellimise protsess?

Copywritingu tellimiseks saada meile e-kiri. Kirjelda võimalikult täpselt tööülesannet, lisa info soovitud keele, valmimistähtaja ja selle kohta, milline saab olema valminud teksti kasutusala. Seejärel võtab projektijuht sinuga ühendust, esitab täpsustavaid küsimusi või saadab sisuloome hinnapakkumuse. Kui hind sobib, selgitame välja sobiva tekstikirjutamise stiili.

Tekstide kirjutamine ja lisateenused

Pikema teksti tellimisel teeb copywriter valmis kõigepealt ühe lehekülje, millele ootame sinu tagasisidet. Kui saame tekstile kinnituse, kirjutame valmis ülejäänud teksti. Kui tekstikirjutaja on kirjutamise lõpetanud, alustab valminud tekstiga tööd keeletoimetaja. Kui toimetaja on parandused teinud, läbib tekst väljastusülevaatuse ja jõuab valmis kujul sinuni. Kui soovid tekstiga seotud lisateenuseid, näiteks teksti sisestamist või kujundamist, siis lisandub tööprotsessile ka nendeks kuluv aeg.

Kas tellida kodulehetekstid või koostada need ise?

Küsimuse, kas kodulehetekstid tellida või kirjutada need ise valmis, esitavad endale paljud suuremad ja väiksemad ettevõtted. Kodulehetekstide tellimine professionaalsetelt kirjutajatelt säästab aega ja annab suurepärase tulemuse. Peamine murekoht kodulehetekstide tellimisel on hirm, et võõras kirjutaja ei taba ettevõtte stiili või ei oska toote tugevaid külgi piisavalt hästi välja tuua. See mure on asjatu. Meil on lihtsad ankeedid, mille abil saame sinu äritegevusest hea ülevaate. Esitame enne iga projekti algust copywriteri stiilinäidised, mille seast saad valida meelepärasema. Meie copywriteritel on ka põhjalikud kodulehetekstide koostamise kogemused. Meie töökorraldus kodulehetekstide koostamisel on end tõestanud ja annab parimad tulemused.

Loe lisa meie blogist

Usalda oma tõlge meie kätesse. Tõlgime kiiresti ja täpselt.

SAADA MEILE PÄRING!

Lisa ka oma e-posti aadress ja failid ning saada päring. Ootame.