fbpx
Keelesuunad
Menüü

Tõlkebüroo Tartus

Tõlkebüroo Tartus

Toimetaja tõlkebüroo on ootusi ületav tõlkebüroo Tartus. Meie Tartu kontor asub aadressil Kalevi 17. Saame aidata tõlkimise, toimetamise, sisuloome, kodulehe tõlkimise ja SEO, tarkvara lokaliseerimise ja masintõlkelahenduste järeltoimetamisega. Samuti kuuluvad meie teenuste hulka pealelugemine, subtiitrite loomine, dubleerimine, küljendamine ja kujundamine. Meie teenused sünnivad andekate lingvistide pühendunud töö, nutika tarkvara ja sõbraliku klienditeeninduse sünergias. Toimetaja tõlkebüroo tõlketeenus on midagi enamat kui tavaline tõlge.

Kvaliteetne tõlketeenus Tartu kesklinnas
Teenused

Toimetaja tõlkebüroo Tartus

Toimetaja tõlkebüroo Tartus

Leia meid: Kalevi 17, 50103, Tartu

Helista: +372 712 4141

Kirjuta: info@toimetaja.eu

Mõned meie kliendid Tartus

Miks valida Toimetaja tõlkebüroo?

kohandatud tõlketeenus

Ootusi ületav tõlketeenus

Anname endast parima, et meie tõlketeenus täidaks või ületaks sinu ootusi. Tõlgime kõikides vormingutes faile, ka näiteks .json- ja kujundusfaile. Vajaduse korral saame kasutada tõlkimiseks soovitud tarkvara ja esitada tõlke disainitud või trükitud kujul.
pühendunud projektijuhid

Pühendunud projektijuhid

Toimetaja tõlkebüroo tiimi kuuluvad nutikad ja kogenud projektijuhid, kelle kiirus, täpsus ja abivalmidus tavalise päeva erakordseks ja hea päeva veelgi paremaks muudab. Keskendume sellele, et teha tõlketeenuse tellimisest iga kliendi jaoks meeldiv kogemus.

erialaekspertidest tõlkijad ja toimetajad

Erialaekspertidest tõlkijad ja toimetajad

Toimetaja arvukasse meeskonda kuuluvad erakordsed tõlkijad, toimetajad ja copywriterid. Enamik meie tuumiktiimist on lõpetanud tõlkeõpetuse magistriõppe kiitusega. Samuti kuulub meie lingvistide meeskonda keemia, füüsika, materjaliteaduse, meditsiini ja õigusteaduse kõrgharidusega eksperte.

kindel kvaliteedijuhtimine

Kindel kvaliteedijuhtimine

Toimetaja tõlkebüroo viieastmeline kvaliteedijuhtimissüsteem aitab kaasa tõlketeenuse kvaliteedi kindlustamisele. Projektijuhid jälgivad tõlkeprojekti kulgu igas etapis ja seisavad hea selle eest, et tõlkeprotsess mitte ainult vastaks ISO 17100:2015 standardi nõuetele, vaid ületaks neid. Tõlkevigadele ei ole meie tõlkebüroos kohta.

rahvusvaheline lokaliseerimiskogemus

Rahvusvaheline lokaliseerimiskogemus

Toimetaja tõlkebürool on kogemusi nii kliendi lokaliseerimisplaani koostamisel kui ka ellu viimisel. Meie klientide hulka kuulub eri valdkondade ettevõtteid, kes tegutsevad rahvusvahelisel turul ja kellele pakume iganädalaselt lokaliseerimisteenust kuni 40 keelesuunal.

kõrgtehnoloogiline pädevus

Kõrgtehnoloogiline pädevus

Kasutame tehnoloogilisi lahendusi, mis võimaldavad hallata tõlketöid koos tõlkemälu, terminibaasi ja keskse töövoosüsteemiga. Tehnoloogia pakub meie andekatele tõlkijatele ja toimetajatele võimalust teha oma tööd paremini ja kiiremini. Samuti oleme loonud projektipõhiseid masintõlkelahendusi, mis on aidanud hoida kokku tõlkimisele kuluvat aega ja kliendi tõlke-eelarvet.

konkurentsivõimelised hinnad

Konkurentsivõimelised hinnad

Toimetaja tõlkebüroo pakub väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega tõlget. Pakume tekstides korduvate segmentide arvelt allahindlust. Kõige olulisemat rolli mängib see püsikoostöö korral, sest pidevalt sarnaseid tekste tõlkides muutub tõlkimise ühikuhind sinu ettevõtte jaoks järjest soodsamaks.

Keelesuunad

vene tõlge

Vene tõlge

Vene-eesti ja eesti-vene tõlked. Kas teadsite, et vene keeleruumis on hea tava kodulehtedel lugejat teietada, mitte sinatada? Toimetaja tõlkebüroo tõlgib veatusse vene keelde kodulehti, tootekirjeldusi, lepinguid ja palju muud. Tõlgime ka vene keelest eesti keelde. Saada meile vene keele tõlke päring!

inglise tõlge

Inglise tõlge

Inglise-eesti ja eesti-inglise tõlked. Inglise keelt kõneleb maailmas 1,5 miljardit inimest! Toimetaja tõlkebüroo tõlgib inglise keelde kodulehti, kasutusjuhendeid, infolehti, lepinguid, turundustekste ja palju muud. Tõlgime ka ingliskeelest eesti keelde. Saada meile ingliskeele tõlke päring!

soome tõlge

Soome tõlge

Soome-eesti ja eesti-soome tõlked. Kas soome keele tõlkijat on raske leida? Nüüd võid otsimise lõpetada! Toimetaja tõlkebüroo tõlgib soome keelde kodulehti, e-poode, infolehti, lepinguid, turundustekste ja palju muud. Tõlgime ka soome keelest eesti keelde. Saada meile soome keele tõlke päring!

läti tõlge

Läti tõlge

Läti-eesti ja eesti-läti tõlked. Tõlgime ka läti keelde veebilehti, e-poode, tootelehti, katalooge, müügitekste, dokumente ja palju, palju muud. Tõlgime ka läti keelest eesti keelde. Saada meile läti keele tõlke päring! Ootame.

leedu tõlge

Leedu tõlge

Tõlgime ka leedu keelde kodulehti, kasutusjuhendeid, infolehti, lepinguid, turundustekste ja palju, palju muud. Tõlgime ka leedu keelest eesti keelde. Saada meile leedu keele tõlke päring! Ootame.

rootsi tõlge

Rootsi tõlge

Pakume ka kvaliteetset rootsi keele tõlketeenust ning säästame sinu aega ja raha. Vastame päringule 2 tunniga. Loe lisa ja telli!

norra tõlge

Norra tõlge

Norra-eesti ja eesti-norra tõlked. Kas teadsite, et Norras on kaks kirjakeelevormi? Need on bokmål ja nynorsk. Tõlgime norra keelde kodulehti, tooteinfot, lepinguid, turundustekste ja palju muud. Tõlgime ka norra keelest eesti keelde. Saada meile norra keele tõlke päring!

saksa tõlge

Saksa tõlge

Saksa-eesti ja eesti-saksa tõlked. Kord juba tehtud kirjavigu sakslaste ees hiljem lunastada ei ole kerge. Toimetaja tõlkebüroo tõlgib saksa keelde kodulehti, e-poode, lepinguid, turundustekste ja palju, palju muud. Tõlgime ka saksa keelest eesti keelde. Saada meile saksa keele tõlke päring! Ootame.

prantsuse tõlge

Prantsuse tõlge

Prantsuse-eesti ja eesti-prantsuse tõlked. Kas teadsite, et prantsuskeelt räägib maailmas üle 200 miljoni inimese? Tõlgime prantsuse keelde veebilehti, menüüsid, lepinguid, turundustekste ja muud. Tõlgime ka prantsuse keelest eesti keelde. Saada meile prantsuse keele tõlke päring!

hispaania tõlge

Hispaania tõlge

Hispaania-eesti ja eesti-hispaania tõlked. Kas teadsite, et Hispaania ja Lõuna-Ameerika hispaania keeled erinevad teineteisest? Toimetaja tõlkebüroo tõlgib teile sobivasse hispaania keelde kodulehti, lepinguid ja palju muud. Tõlgime ka hispaania keelest eesti keelde. Saada meile hispaania keele tõlke päring!