fbpx
Keelesuunad
Menüü

Vastutustundlikud tegevused 2020. aastal

vastutustundlikkus 2020

Toimetaja tõlkebüroo käive kasvas 2020. aastal 32%. Suuremate klientide hulka lisandusid Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Ülikool, Välisministeerium, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus jt.

Vastutustundliku ettevõtluse vallas toimusid 2020. aastal järgmised tegevused

 

  1. Toetasime Eesti Puuetega Inimeste Koda kodulehe tõlkimisega vene ja inglise keelde 4000 euro väärtuses.
  2. Toetasime SOS Lasteküla tõlgetega vene keelde 500 euro väärtuses.
  3. Liitusime Vastustustundliku Ettevõtluse Foorumiga.
  4. Alustasime töötajatele spordikompensatsiooni pakkumisega.
  5. Kutsusime ellu töötajatele mõeldud raamatufondi.
  6. Teenisime Kaugtöö Tegija 2020 märgise.

Püüame iga tegutsemisaastaga oma sotsiaalset haaret laiendada ja panust parema homse nimel suurendada.

Aitame sul välisturule siseneda

Tõlgime tekstid ja koostame võõrkeelsed infomaterjalid välisturule sisenemiseks.

Head tõlked viivad sinu äri uuele tasemele

Tutvu klientide tagasisidega

Otsisime tõlkebürood, et enda e-pood soome keelde tõlkida ja sõelal oli päris mitu valikut. Valisime lõpuks Toimetaja tõlkebüroo ja võin öelda, et oleme siiani selle otsusega äärmiselt rahule jäänud. E-poe tõlge oli küllaltki mahukas, seega leidsime iga natukese aja tagant siit-sealt tekstijuppe, mida olime unustanud tõlkesse saata. Tänu Toimetaja tõlkebüroo vastutulelikkusele saime aga alati töö väga kiirelt tehtud ning kogu e-poe tõlkeprotsess sujus kiiremini, kui olime algselt osanud oodata...

Punktid.ee

Korraldame suurüritust Tallinn Truck Show ning selle raames tellisime Toimetajalt pressiteate koostamise, pressiteate toimetamise ja pressiteate levitamise teenuse ning mõned tõlked. Jäime absoluutselt Toimetaja tõlkebüroo professionaalse suhtumise, kiiruse ja töö efektiivsusega rahule. Meie pressiteadet kajastati tänu Toimetaja heale tööle põhimõtteliselt kõigis eesti- ja venekeelsetes meediaportaalides. Soovitame 100%!

Forest Steel

Täname teid väga koostöö eest! Siiani on kõik tõlketööd tehtud professionaalselt, tõlkijad on pädevad ning tõlgitud tekstid, mis on tehnilised ja rasked, on mõistetavad ja korrektsed. Tõlkijad töötavad kiiresti ja peavad tähtaegadest kinni, mis on meile väga oluline. Klienditeenindus on professionaalne ja usaldusväärne. Ka hinnad on konkurentsivõimelised. Oleme teenusega väga rahul ja loodame seda meeldivat koostööd jätkata.

Icopal

SAADA MEILE PÄRING!

Lisa ka oma e-posti aadress ja failid ning saada päring. Ootame.