fbpx
Keelesuunad
Menüü

Nuctech

tõlketöö

Toimetaja tõlkebürooga on olnud puhas rõõm asju ajada. Kõikidele kirjadele ja kõnedele vastatakse väga kiirelt ja sisukalt, erisoovidele on alati vastu tuldud ning kõiges on saanud läbi rääkida ja kokku leppida. Samal ajal on tõlketöö olnud alati väga professionaalne ja valmis täpselt kokkulepitud ajaks. Meie tõlkevajadused on olnud eriti spetsiifilist tehnilist laadi ja kohati oleme andnud tarkvara tõlkimiseks väga keerulisi ülesandeid, kus puudub sisuline taustinfo, aga senini on kõik tõlked tehtud väga heal tasemel ja oleme veendunud, et meie koostöö jätkub veel pikka aega!
Elar Rootslane (Servtech OÜ), Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.Nuctech Hong Kong Company Limited

Märksõnad:

Aitame sul välisturule siseneda

Tõlgime tekstid ja koostame võõrkeelsed infomaterjalid välisturule sisenemiseks.

Head tõlked viivad sinu äri uuele tasemele

Tutvu klientide tagasisidega

Otsisime tõlkebürood, et enda e-pood soome keelde tõlkida ja sõelal oli päris mitu valikut. Valisime lõpuks Toimetaja tõlkebüroo ja võin öelda, et oleme siiani selle otsusega äärmiselt rahule jäänud. E-poe tõlge oli küllaltki mahukas, seega leidsime iga natukese aja tagant siit-sealt tekstijuppe, mida olime unustanud tõlkesse saata. Tänu Toimetaja tõlkebüroo vastutulelikkusele saime aga alati töö väga kiirelt tehtud ning kogu e-poe tõlkeprotsess sujus kiiremini, kui olime algselt osanud oodata...

Punktid.ee

Korraldame suurüritust Tallinn Truck Show ning selle raames tellisime Toimetajalt pressiteate koostamise, pressiteate toimetamise ja pressiteate levitamise teenuse ning mõned tõlked. Jäime absoluutselt Toimetaja tõlkebüroo professionaalse suhtumise, kiiruse ja töö efektiivsusega rahule. Meie pressiteadet kajastati tänu Toimetaja heale tööle põhimõtteliselt kõigis eesti- ja venekeelsetes meediaportaalides. Soovitame 100%!

Forest Steel

Täname teid väga koostöö eest! Siiani on kõik tõlketööd tehtud professionaalselt, tõlkijad on pädevad ning tõlgitud tekstid, mis on tehnilised ja rasked, on mõistetavad ja korrektsed. Tõlkijad töötavad kiiresti ja peavad tähtaegadest kinni, mis on meile väga oluline. Klienditeenindus on professionaalne ja usaldusväärne. Ka hinnad on konkurentsivõimelised. Oleme teenusega väga rahul ja loodame seda meeldivat koostööd jätkata.

Icopal

SAADA MEILE PÄRING!

Lisa ka oma e-posti aadress ja failid ning saada päring. Ootame.