fbpx
Keelesuunad
Menüü

Toimetaja tõlkebüroo on Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi liige

vastutustundlik ettevõtlus

Liitusime hiljuti Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumiga. Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum ühendab ettevõtteid, kellele on oluline toimida vastutustundlikult, et tagada nii oma ettevõtte, ühiskonna kui riigi jätkusuutlikkus. Liitudes allkirjastasime lubaduse parema homse nimel.

Lubadus parema homse nimel

  • Loome ettevõtluse kaudu lisaväärtust oma töötajatele, partneritele, kogukonnale ja ühiskonnale.
  • Sõnastame oma ettevõttes selged vastutustundlikkuse põhimõtted ning tagame, et neid rakendataks järjepidevalt Eestis ja mujal turgudel, kus tegutseme.
  • Olles äritegevuses eetiline, anname oma panuse ettevõtluskeskkonna arengusse.
  • Jälgime, et meie ettevõttes järgitaks võrdse kohtlemise põhimõtteid.
  • Jagame oma teadmisi ja kogemusi, et parandada teadlikkust vastutustundliku ettevõtluse tähtsusest ühiskonnas.
  • Väldime ja minimeerime äritegevuses võimalikku kahju elukeskkonnale ja kogukondadele.

 

Toimetaja tõlkebüroo on SA Kiusamisvaba Kooli, SOS Lasteküla Eesti Ühingu ja Eesti Puuetega Inimeste Koja toetaja. Pakume nendele organisatsioonidele tõlketeenuseid. Püüame iga tegutsemisaastaga oma sotsiaalset haaret laiendada ja panust parema homse nimel suurendada.

Aitame sul välisturule siseneda

Tõlgime tekstid ja koostame võõrkeelsed infomaterjalid välisturule sisenemiseks.

Head tõlked viivad sinu äri uuele tasemele

Tutvu klientide tagasisidega

Otsisime tõlkebürood, et enda e-pood soome keelde tõlkida ja sõelal oli päris mitu valikut. Valisime lõpuks Toimetaja tõlkebüroo ja võin öelda, et oleme siiani selle otsusega äärmiselt rahule jäänud. E-poe tõlge oli küllaltki mahukas, seega leidsime iga natukese aja tagant siit-sealt tekstijuppe, mida olime unustanud tõlkesse saata. Tänu Toimetaja tõlkebüroo vastutulelikkusele saime aga alati töö väga kiirelt tehtud ning kogu e-poe tõlkeprotsess sujus kiiremini, kui olime algselt osanud oodata...

Punktid.ee

Korraldame suurüritust Tallinn Truck Show ning selle raames tellisime Toimetajalt pressiteate koostamise, pressiteate toimetamise ja pressiteate levitamise teenuse ning mõned tõlked. Jäime absoluutselt Toimetaja tõlkebüroo professionaalse suhtumise, kiiruse ja töö efektiivsusega rahule. Meie pressiteadet kajastati tänu Toimetaja heale tööle põhimõtteliselt kõigis eesti- ja venekeelsetes meediaportaalides. Soovitame 100%!

Forest Steel

Täname teid väga koostöö eest! Siiani on kõik tõlketööd tehtud professionaalselt, tõlkijad on pädevad ning tõlgitud tekstid, mis on tehnilised ja rasked, on mõistetavad ja korrektsed. Tõlkijad töötavad kiiresti ja peavad tähtaegadest kinni, mis on meile väga oluline. Klienditeenindus on professionaalne ja usaldusväärne. Ka hinnad on konkurentsivõimelised. Oleme teenusega väga rahul ja loodame seda meeldivat koostööd jätkata.

Icopal

SAADA MEILE PÄRING!

Lisa ka oma e-posti aadress ja failid ning saada päring. Ootame.