Toimetaja tõlkebürool on rahvusvahelise tõlkestandardi ISO 17100:2015 sertifikaat

ISO 17100-2015

Aasta on Toimetaja tõlkebüroo tiimile alanud suurepäraselt. 18. jaanuaril läbisime ISO 17100:2015 sertifitseerimisauditi. Meie tõlketeenuse juhtimissüsteemi kontrollis Bureau Veritas. Audit leidis, et Toimetaja tõlkebüroo tõlketeenus vastab tõlketeenuse osutamise rahvusvahelisele standardile ISO 17100:2015. Ühtegi mittevastavust ega kõrvalekallet ei leitud.

Peale selle, et Toimetaja tõlkebüroo teenus vastab täielikult ISO 17100:2015 standardi nõuetele, tõi Bureau Veritase audiitor välja, et Toimetaja tõlkebüroo tugevused on valdavalt positiivne klientide tagasiside, informatiivne koduleht ning sisukas ja hariv blogi. Audiitor tõstis tugevustena esile ka Youtube’i keskkonnas olevaid videokoolitusi ja hõbetaseme märgist, mille Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum meile 2021. aastal andis.

Sertifitseerimisprotsess oli asjatundlik ja tulemustele orienteeritud. Audiitor analüüsis päringuid ja projekte, suhtles projektijuhtide, tõlkijate ja toimetajatega, kontrollis tõlkijate-toimetajate kvalifikatsiooni vastavust standardi nõuetele, tõlketeenuse osutamise etappe ning tagasiside kogumise ja analüüsimise meetmeid.

Toimetaja tõlkebüroole antud sertifikaat tähendab, et

Sertifikaat kehtib kuni 2026. aasta 18. jaanuarini.

Loe meie blogi

Toimetaja blogi kirjutavad meie pühendunud tõlkijad, sõnavõlurid ja toimetajad

SAADA MEILE PÄRING!

Lisa ka oma e-posti aadress ja failid ning saada päring. Ootame.