fbpx
Keelesuunad
Menüü

Toimetaja tõlkebürool on rahvusvahelise tõlkestandardi ISO 17100:2015 sertifikaat

ISO 17100-2015

Aasta on Toimetaja tõlkebüroo tiimile alanud suurepäraselt. 18. jaanuaril läbisime ISO 17100:2015 sertifitseerimisauditi. Meie tõlketeenuse juhtimissüsteemi kontrollis Bureau Veritas. Audit leidis, et Toimetaja tõlkebüroo tõlketeenus vastab tõlketeenuse osutamise rahvusvahelisele standardile ISO 17100:2015. Ühtegi mittevastavust ega kõrvalekallet ei leitud.

Peale selle, et Toimetaja tõlkebüroo teenus vastab täielikult ISO 17100:2015 standardi nõuetele, tõi Bureau Veritase audiitor välja, et Toimetaja tõlkebüroo tugevused on valdavalt positiivne klientide tagasiside, informatiivne koduleht ning sisukas ja hariv blogi. Audiitor tõstis tugevustena esile ka Youtube’i keskkonnas olevaid videokoolitusi ja hõbetaseme märgist, mille Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum meile 2021. aastal andis.

Sertifitseerimisprotsess oli asjatundlik ja tulemustele orienteeritud. Audiitor analüüsis päringuid ja projekte, suhtles projektijuhtide, tõlkijate ja toimetajatega, kontrollis tõlkijate-toimetajate kvalifikatsiooni vastavust standardi nõuetele, tõlketeenuse osutamise etappe ning tagasiside kogumise ja analüüsimise meetmeid.

Toimetaja tõlkebüroole antud sertifikaat tähendab, et

  • klientide päringuid ja teavet hallatakse süsteemselt ja tagatakse kõige kõrgematele standarditele vastavad konfidentsiaalsusnõuded;
  • Toimetaja tõlkebüroo töökeskkond ja -vahendid on turvalised;
  • tõlkijad ja toimetajad vastavad ISO 17100:2015 kvalifikatsiooni- ja pädevusnõuetele;
  • Toimetaja tõlkebüroo hoiab ja täiendab järjekindlalt tõlkijate-toimetajate pädevust;
  • tõlketeenust osutatakse kooskõlas ISO 17100:2015 standardi nõuetega;
  • klientide tagasisidet arvestatakse ja analüüsitakse tõlketeenuse pakkumise käigus regulaarselt.

Sertifikaat kehtib kuni 2026. aasta 18. jaanuarini.

Aitame sul välisturule siseneda

Tõlgime tekstid ja koostame võõrkeelsed infomaterjalid välisturule sisenemiseks.

Head tõlked viivad sinu äri uuele tasemele

Tutvu klientide tagasisidega

Otsisime tõlkebürood, et enda e-pood soome keelde tõlkida ja sõelal oli päris mitu valikut. Valisime lõpuks Toimetaja tõlkebüroo ja võin öelda, et oleme siiani selle otsusega äärmiselt rahule jäänud. E-poe tõlge oli küllaltki mahukas, seega leidsime iga natukese aja tagant siit-sealt tekstijuppe, mida olime unustanud tõlkesse saata. Tänu Toimetaja tõlkebüroo vastutulelikkusele saime aga alati töö väga kiirelt tehtud ning kogu e-poe tõlkeprotsess sujus kiiremini, kui olime algselt osanud oodata...

Punktid.ee

Korraldame suurüritust Tallinn Truck Show ning selle raames tellisime Toimetajalt pressiteate koostamise, pressiteate toimetamise ja pressiteate levitamise teenuse ning mõned tõlked. Jäime absoluutselt Toimetaja tõlkebüroo professionaalse suhtumise, kiiruse ja töö efektiivsusega rahule. Meie pressiteadet kajastati tänu Toimetaja heale tööle põhimõtteliselt kõigis eesti- ja venekeelsetes meediaportaalides. Soovitame 100%!

Forest Steel

Täname teid väga koostöö eest! Siiani on kõik tõlketööd tehtud professionaalselt, tõlkijad on pädevad ning tõlgitud tekstid, mis on tehnilised ja rasked, on mõistetavad ja korrektsed. Tõlkijad töötavad kiiresti ja peavad tähtaegadest kinni, mis on meile väga oluline. Klienditeenindus on professionaalne ja usaldusväärne. Ka hinnad on konkurentsivõimelised. Oleme teenusega väga rahul ja loodame seda meeldivat koostööd jätkata.

Icopal

SAADA MEILE PÄRING!

Lisa ka oma e-posti aadress ja failid ning saada päring. Ootame.