fbpx
Keelesuunad
Menüü

Kodulehtede tõlkimine

KODULEHETÕLKE ÜKSSARVIK

  • Kiire ja mugav

Efektiivsus on meile oluline. Keegi ei pea tekste Wordi kopeerima ega hiljem käsitsi veebi sisestama, sest tekstide eksport-import toimub mõne hiireklõpsuga. Tõlgime XLIFF-, CSV-, HTML-, PO-, PHP-, IDML-, XML-faile ja faile teistes spetsiifilistes vormingutes, millega tõlkebürood tihtipeale hätta jäävad.

  • Kindel kvaliteet

Kvaliteet on meile täpselt sama oluline kui teile. Meie tõlkijad ja toimetajad on eriharidusega ja pikaajalise töökogemusega. Sihtkeelt emakeelena valdavad toimetajad ja moodne tõlketarkvara tagavad täpsed tõlked. Samuti leiame suure tõenäosusega lahenduse igale teie tõlkealasele erisoovile.

  • Õiglane hinnastamissüsteem

Ka hinnastamisel peame silmas efektiivset süsteemi, mis võimaldab pakkuda korduvate tekstisegmentide tõlkimisel soodustust. Tõlkeprojekti maksumuse saate teada alati enne projekti algust. Ei mingeid üllatusi!

Naudime kodulehtede tõlkimist ja samuti

  • adapteerime märksõnastrateegiaid;
  • tõlgime SEO-tekste;
  • kohandame AdWordsi reklaamtekste;
  • loome võõrkeelseid metakirjeldusi;
  • teeme veebis teisi võõrkeeltega seotud töid.
[sta_anchor id="kodulehe" /]
Saatke meile päring.
Vastame teile juba tunni jooksul!

Tõlkebüroo, kes on teile abiks ekspordi alustamisel

Tõlgime tekstid ja koostame võõrkeelsed infomaterjalid välisturule sisenemiseks.

Tõlkebüroo, kes jagab teiega oma teadmisi ja kogemusi

Toimetaja blogi kirjutavad meie pühendunud tõlkijad, sõnavõlurid ja toimetajad

Tõlkebüroo, kes annab endast parima

Head tõlked viivad teie äri uuele tasemele. Meie teame, kuidas.

Otsisime tõlkebürood, et enda e-pood soome keelde tõlkida ja sõelal oli päris mitu valikut. Valisime lõpuks Toimetaja tõlkebüroo ja võin öelda, et oleme siiani selle otsusega äärmiselt rahule jäänud. E-poe tõlge oli küllaltki mahukas, seega leidsime iga natukese aja tagant siit-sealt tekstijuppe, mida olime unustanud tõlkesse saata. Tänu Toimetaja tõlkebüroo vastutulelikkusele saime aga alati töö väga kiirelt tehtud ning kogu e-poe tõlkeprotsess sujus kiiremini, kui olime algselt osanud oodata...

Punktid.ee

Korraldame suurüritust Tallinn Truck Show ning selle raames tellisime Toimetajalt pressiteate koostamise, pressiteate toimetamise ja pressiteate levitamise teenuse ning mõned tõlked. Jäime absoluutselt Toimetaja tõlkebüroo professionaalse suhtumise, kiiruse ja töö efektiivsusega rahule. Meie pressiteadet kajastati tänu Toimetaja heale tööle põhimõtteliselt kõigis eesti- ja venekeelsetes meediaportaalides. Soovitame 100%!

Forest Steel

Täname teid väga koostöö eest! Siiani on kõik tõlketööd tehtud professionaalselt, tõlkijad on pädevad ning tõlgitud tekstid, mis on tehnilised ja rasked, on mõistetavad ja korrektsed. Tõlkijad töötavad kiiresti ja peavad tähtaegadest kinni, mis on meile väga oluline. Klienditeenindus on professionaalne ja usaldusväärne. Ka hinnad on konkurentsivõimelised. Oleme teenusega väga rahul ja loodame seda meeldivat koostööd jätkata.

Icopal

SAATKE MEILE PÄRING!

Lisage ka oma e-posti aadress ja failid ning saatke päring. Ootame.